Bugun...Bodrum Kılıçdaroğlu gönüllüleri: Bizi korkutmaya çalışanlara karşı asla vazgeçmeyeceğiz

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Kılıçdaroğlu Gönüllüleri akşam saatlerinde basın açıklaması yaptı. ÇYDD Bodrum ŞubeSİ yöneticisi Meral Saraçbaşı “Bir araya gelemezler” diyenlere inat, birlikte başaracağız. 29 Mayıs’ta özgür bir Türkiye’ye kavuşmak için 28 Mayıs'ta oyumuzu kullanacağız”dedi.

facebook-paylas
Tarih: 23-05-2023 19:48

Bodrum Kılıçdaroğlu gönüllüleri: Bizi korkutmaya çalışanlara karşı asla vazgeçmeyeceğiz

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Konacık Mahallesi’nde ki Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı Seçim Ofis önünde akşam saatlerinde basın açıklaması yapan Bodrum Kılıçdaroğlu Gönülleri seçimde birlik mesajı verdi.

 

BİZİ KORKUTMAYA ÇALIŞANLARA KARŞI ASLA VAZGEÇMEYECAĞİZ

Bodrumdaki siyasi parti ve STK’lar adına açıklamayı ÇYDD Bodrum Şubesi yöneticilerinden Meral Saraçbaşı yaptı.

Saraçbaşı konuşmasında “Bir araya gelemezler diyenlere inat, birlikte başaracağız. 29 Mayıs’ta özgür bir Türkiye’ye kavuşmak için 28 Mayıs'ta oyumuzu kullanacağız. Geleceğin Türkiyesi için Özgürlük istiyoruz. Adalet istiyoruz, Barış istiyoruz, Eşitlik istiyoruz. Hiçbir çocuk yatağa aç girmesin istiyoruz.Kadınların ve ötekileştirilmiş bireylerin özgür, eşit yurttaşlık haklarının korunmasını istiyoruz. Gençlere kendi ülkelerinde özgürce yaşama umudu vermek istiyoruz.Kadın cinayetlerine sessiz kalınmasın istiyoruz,Çocuklarımızın geleceğinden kaygı duymadan yaşamak istiyoruz.Türkiye'nin yarınlarını, çağdaş, laik ve birbirini anlayan bir topluma bırakmak istiyoruz. Yaşam alanlarımız, çevremiz, doğamız hunharca katledilmesin istiyoruz.Biz bir aradayız. Hep birlikteyiz. Devletin tüm olanaklarını kullanarak bizi umutsuz bırakmaya, korkutmaya çalışanlara karşı asla vazgeçmeyeceğiz.Bu kez el ele ve daha güçlü olarak sandığa gideceğiz. Gitmeyenleri, gidemeyenleri götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Saraçbaşı açıklamasının devamında ise “Tek adam rejimine karşı demokrasi için Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceğiz. Türkiye’nin tüm renklerinin barış içinde yaşadığı bir yönetim için Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceğiz.Özgür basın, özgür toplum, adaletli, liyakatli yöneticiler için Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceğiz. Yaşam biçimimize yasaklar koyan, sevincimizi yok eden, müziğimizi susturanlara karşı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceğiz.Buradayız. Vazgeçmiyoruz. Sandıktan demokrasi ve özgürlük çıkacak.Haydi Sandıklara” dedi.

 
Editör: Yaşar Anter
FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

HABER ARA

Web sitemize nasıl ulaştınız?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI