Bugun...

"bodrum kent tv" İLE İLGİLİ HABERLER

Adaboğazı’nı ranta teslim etmeyeceğiz eylemi
Muğla’nın Bodrum ilçesinde mavi yolculuğun başladığı en önemli durak noktalarından biri olan Adaboğazı ve Akvaryum Koyu’..
Bunun adı vahşet. Carettanın yüzgecini kesip ölüme terk ettiler
Muğla’nın Bodrum ilçesinde karaya vuran dev caretta carettanın bir yüzgecinin kesilerek ölüme terk edildiği ortaya çıktı..
Büyükşehir Belediyesi'nden vatandaşlara salgında büyük destek
Muğla Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgınının ortaya çıktığı 2020 yılı Mart ayından bu yana geçen 11 aylık sürede ..
Yunanistan’da şiddetli deprem: 6.9 evlerinden fırladılar
Yunanistan şiddetli bir deprem ile sarsıldı... Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi verilerine göre merkez üssü Larissa olan..
“Anadolu Gönül Yolu 81 Genç 81 Bayrak” projesinin ay yıldızlı bayrakları Muğla’dan yola çıktı.
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü..
Girgin: Bodrum'un korunmaya ihtiyacı var, yağmalanmaya değil
Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum’un 'yatırım' gerekçesiyle adım adım ranta kurban edilmeye çalışıldığını söyleyen CHP M..
Vali Orhan Tavlı kaçak yapıları denizden inceledi
Muğla Valisi Orhan Tavlı, Marmaris ilçesi Bozburun Yarımadası, Yeşilova ve Hisarönü Körfezleri, Söğüt, Selimiye ve Orhan..
Bodrum’da su hattı yine patladı evler su altında kaldı
Muğla’nın Bodrum ilçesinde DSİ’nin 7 yıl önce yaptığı su hattı 2000 kezin üzerinde patladı. Bu sabah saatlerinde caddeni..
Torba’ya MÜJDE, yarım kalan sanayi sitesinde çalışmalara başlandı
Bodrum’un Torba Mahallesi’nde üç yıl önce hafriyat ile yapımına başlanan şikayetler üzerine durdurulan Torba Küçük Sana..
METT Hotels & Resorts, ilk oteli Bodrum’a açıyor
Mett Hotels & Resorts’un dünyada açacağı ilk otel olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un 1 Mayıs 2021 tarihinde açılac..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI