Bugun...

"anterhaber" İLE İLGİLİ HABERLER

Komiser yardımcısının gözlüğünü çaldığı öne sürülen polis intihar etti
Komiser yardımcısının güneş gözlüğünün çalındığı iddiasıyla başlatılan soruşturmada, şüpheliler arasında bulunan 21 yıll..
Balon balığı denizlerimizin kabusu oldu, mücadelede süreç iyi yönetilemedi, ölümler artabilir
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kapıkıran yaptığı açıklamada “Balon balıkla..
İstanköy Adası’nda göçmeni ölüme terk ettiler iddiası
Muğla’nın Bodrum ilçesine 6 mil uzaklıktaki İstanköy (Kos) Adası’ndaki göçmen kampında Gineli bir göçmenin polisler tara..
Vandallar bu kez Yalıkavak’ta ağaçları katlettiler
Bodrum’un Yalıkavak Mahallesi’nde kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerin Benjamin ağaçlarını testere ile kesmeleri..
DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ, HUKUKUN ÖNÜNDE CEKETİNİ İLİKLEDİ  !
İkinci Dünya savaşından sonraki dönem ve sonrasında hükmünü süren, dünyanın en büyüğü devletler açısından en önemli sına..
Son dakika. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. Kısıtlamalar kalkıyor, aşı başlıyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından yaptığı son dakika açıklamasında corona virüsü kısıtlamalarının kad..
Atatürk Spor Kompleksi'ne çirkin saldırı, böyle talan edildi...
Mülkiyeti Milas Belediyesi’ne ait olan, ihale usulüyle kiralaması gerçekleştirilen Akkent Atatürk Spor Kompleksi kimliği..
Daha yeşil bir Bodrum için 350 fidan toprakla buluştu
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, gelecek kuşaklara daha yeşil bir Bodrum bırakmak amacıyla, doğanın korunmasının yanı..
Muğla'da kaliteli ve sağlıklı hayvansal üretim sağlanacak
Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2020 yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Seydikemer Tar..
2020 yılında 130 km yol çalışması yapıldı
Muğla Büyükşehir Belediyesi 2020 yılında Muğla genelinde 130 km daha yol çalışması yaparak vatandaşların hizmetine sundu..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI