Bugun...

"anterhaber" İLE İLGİLİ HABERLER

Turizm sezonunda Ukrayna’dan Muğla’ ya 160 bin turist gelecek
Muğla’nın Dalaman Havalimanı’na turizm sezonunda yaklaşık 160 bin Ukraynalı turistin geleceği açıklandı. YDA Dalaman Hav..
Mete: İçmeler Halk Plajında vatandaşa 5 yıldızlı hizmet verilecek
Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete yaptığı açıklamada İçmeler sahil yolu üzerinde yapımı devam eden “Halk Plajı” hakkı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakareti alışkanlık haline getirdi tutuklandı
Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan ve sanayide işçi olarak çalışan 45 yaşındaki Ahmet C. İki kez Cumhurbaşkanı’na hakaret..
Okyay 'Pandemi döneminde tüm sorumluluk işçiye, memura, vatandaşa yıkıldı.'
Muğla’nın Bodrum ilçesinde basın açıklaması yapan KESK temsilcileri milyonları kapsam dışında tutan, desteksiz ve koruma..
Muğla Valiliği’nden market reyonlarına kapatma teknelere açılma kararı
Muğla Valiliği İl Hıfzısıhha Kurulu’nun aldığı karar ile zincir marketlerde birçok ürünün satışını yasakladı. Karara gör..
Antarktika’da yaşıyordu, Afrika’da karaya vurdu
Antarktika bölgesinde yaşayan 18.2 metrelik ve tonlarca ağırlığındaki dev balina Afrika ülkesi Namibya'daki sahile vurd..
Muğla’da Orman Yangınları ile Mücadele Toplantısı Yapıldı
Orman yangınları açısından birinci derece hassas bölge olan Muğla’da 2021 yılı Orman Yangınlarıyla Mücadele Koordinasyon..
Ahmet Aras “Emeğin ve kutsal alın terinin günü kutlu olsun”
Muğla’nın Bodrum ilçesinde CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Aras, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yaptığı açıklama..
Belediye Başkanı Yazgan ve 74 kişi 11 yıl süren davadan beraat etti
Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis Beldesi Belediye Başkanlığı yapan ANAP’lı Server Ali Yazgan ile aralarında be..
Üç günlük göçün yaratacağı covid 19 kaosunu sağlık sistemimiz kaldırmaz
17 Günlük tam kapanma sürecinin başlaması ile birlikte son üç günde turizmin başkenti Muğla’nın Bodrum ilçesine akanlarl..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI