Bugun...PEGASUS'TAN 'YURTİÇİ' İNDİRİMİ... %30...

Pegasus Hava Yolları, yurtiçinde yüzde 30 indirimli uçuş kampanyası başlattı

facebook-paylas
Tarih: 10-03-2023 21:53

PEGASUS'TAN 'YURTİÇİ' İNDİRİMİ... %30...

Pegasus Hava Yolları,  12 Mart’a kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından  yurt içine bilet alan BolBol üyesi yolcularını 23 Mart – 13 Nisan 2023 tarihleri arasında vergiler hariç yüzde 30 indirimle uçma fırsatı sunuyor.

 

KAMPANYA İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA ŞUNLAR BELİRTİLDİ

Yurt içine %30 indirimli uç!

Biletlerini 12 Mart’a kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından al, 23 Mart – 13 Nisan 2023 tarihleri arasında vergiler hariç %30 indirimle yurt içine uç!

Satış Tarihi 10- 12 Mart 2022 (Türkiye yerel saatine göre 10 Mart 2023 saat 00:00’dan itibaren 12 Mart 2023 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

·       Uçuş Tarihi: 23 Mart – 13 Nisan 2023 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 23 Mart 2023 saat 00:01’den itibaren 13 Nisan 2023 saat 23:59 tarihine kadar olan yurt içi uçuşlarında geçerlidir.)

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşları (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

·       Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %30 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

·       İndirim oranı: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından “Yurt İçi %30 İndirimli" butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

·       Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

·       Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

·       İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz
Editör: Yaşar Anter
FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

HABER ARA

Web sitemize nasıl ulaştınız?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI