Bugun...Emlak danışmanları ve galericilerin belge sevinci

Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına katılarak başarılı olan emlak danışmanları ve motorlu kara taşıtları alım satım sorumluları galericiler mesleki yeterlilik belgelerini aldılar. Emlak Akademi ve Başarı Anahtarı Mesleki Sınav ve Belgelendirme Ltd.Şti Sınav Koordinatörü Mehmet Sert, belge almaya hak kazananları öncelikle tebrik ederek, konu ile açıklamalarda bulundu.

facebook-paylas
Güncelleme: 11-01-2021 21:28:15 Tarih: 07-01-2021 12:21

Emlak danışmanları ve galericilerin belge sevinci

550 ADAYIMIZIN SINAVINI YAPARAK BÖLGEMİZİN LİDERİ OLDUK!

 

Bugüne kadar bu sektörlerde yer almak isteyen kişisel ve kurumsal firmaların talep ve  başvurularını alarak gerçekleştirmiş olduğumuz sınavlarda beşyüz elli kişiye mesleki yeterlilik belgesi sınavlarını gerçekleştirerek, başarılı olanların belgelerini teslim ettik.Dürüst ve şeffaf yönetim anlayışımız,uzun yıllara dayanan mesleki diyaloglarımız ve bizzat sahadaki bulunurluğumuz ile meslektaşlarımızla olan ikili ilişkilerimizle, bu sektörde bulunan veya bu sektöre girecek olanlara mentorluk,  koçluk ve danışmanlık yaparak her türlü mesleki sorunlarında yanlarında olduk. Adaylarımızın ve meslektaşlarımızın halkımızın bizlere ve kurumumuza  göstermiş oldukları teveccühten ve bize duyulan güvenden dolayı minnettarlığımızı belirterek her adayımıza bizlere referans olmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.İyi ki varsınız, bizlerde gerek kurumlarımız gerek kişisel olarak bundan sonra da hep yanınızda var  olmaya devam edeceğiz diyerek görüşlerini belirtti.

 

MESLEĞİNİZE VE SEKTÖRÜNÜZE HALEL GETİRMEYİN! TEMİZ MESLEK, TEMİZ MESLEKTAŞ PAROLASINA SAHİP ÇIKIN!

 

Konu ile ilgili açıklamasında belgelerini alan adaylara yönelik tavsiyede bulunarak gerek emlak sektöründe gerekse de otomotiv sektöründe  faaliyet gösteren ve bu alanda kariyer yapmak isteyen girişimcilere yönelik açıklamasında bu mesleklerin asıl ana  sermayesinin doğruluk ve  dürüstlük olduğunu ifade ederek, "Siz doğruysanız ve işinizi hakkıyla, layıkıyla düzgün yaparsanız ofisinizin  konumunun nerede olduğunu anlamında hiçbir önemi yoktur. Emlak veya otomotiv almak için  araştırma yapan müşteriler sizi bulacak ve  tüm memnun müşteriler sizin ayrıca işletmenizin tanıtımını yapacak, kişisel ve kurumsal markanızı da ücretsiz olarak pazarlayacaklardır. Geçmişten günümüzde ve gelecekte en önemli pazarlama yöntemi ağızdan ağıza pazarlama yöntemi olduğunu belirterek, yani işletmenize referansla gelen müşterilerinizdir. Bu yöntemle hem pazarlama bedeli ödemiyorsunuz, böylece hem size ekstra bir maliyet doğurmuyor, burada  tek yapmanız gereken işinizi  doğru, düzgün ve layıkıyla ticaretinizi yaparak müşterinizin haklarını korumak ve bunu dengede tutmaktır diye belirtti.

 

 

MESLEĞİMİZİN VE SEKTÖRÜMÜZÜN KÖTÜ ŞÖHRETİNDEN SIYARARAK, SAYGIN GÖRÜLEN YERLERE TAŞIMAK İSTİYORUZ!

 

Emlak Akademi olarak tüm yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin gönül rahatlığıyla emlak ofislerimizden hizmet almalarının önünü açacağız.Mesleğimize ve sektörümüze zarar veren kötü niyetli kişilerden temizlemek ve arındırmak başlıca görevimiz.Bunun için işin ironik tarafı bu mesleği ve bu sektörü manipüle edenler, yarattıkları sistemin kuralları gereği ve antidemokratik uygulamalarıyla kendileri de manipülasyona uğruyor ve dezonformasyona uğrayarak deforme oluyorlar, kısa vadede belki kazanıyor gibi görünselerde uzun vadede çöküşlerinin başlangıcı   oluyor.Müsterisini aldatan kendisini aldatır, kısa vadede kazanan olur belki ama uzun vadede bunu yapan hep kaybedecektir diye belirterek mesleğimiz sadece bize ait değil, bu meslekte gelecekte yer alacak olan gençlerimizi, çocuklarımızı düşünerek bu mesleklere halel getirmeyin, bu meslekleri ve sektörleri

 kirletmelerine izin vermeyin ve Temiz Meslek, Temiz Meslektaş parolamızı kendinize düstur edinin diyerek görüşlerini ifade etti.

 

DESTEK VEREN TÜM KURUM VE KURULUŞLARA, BİRLİK, FEDERASYON, ODA VE DERNEK YÖNETİCİLERİNE, BASINA ÖZEL TEŞEKKÜR MESAJI!

 

2019 Temmuz ayında bölgemizde bu alanda ilk kurumsal sınav merkezimizi açarak ilk sınavlarımızı yaparak, haftanın neredeyse 7 günü 12 saat hizmet veren bir sınav merkezi haline dönüştük. Adaylarımızın müracaatlarından, sınavlarımızın gerçekleşmesine kadar ve belge dağıtım törenlerimizde ana sponsor firmamız olan ve bölgemizde mesleğimizin en uzun görev yapan duayeni olan Milas Gayrimenkul Brokeri Sayın Şenol Sandal ve ekibine,  belge dağıtım törenlerimize katılarak bizleri onurlandıran tüm bürokrat, müdür ve kamu görevlilerimize, STK liderlerimize, mesleğin gelişmesi adına emek veren meslek büyüklerimize, ayrıca bu süreçte destekleriyle ve mesleğimiz adına çalışmalarda bulunan Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Sayın Ziya Ercan’a ve bu hizmetlerimizin duyurulmasında kuruluşlarımızın ayrılmaz daimi bir paydaşı olan tüm basın mensuplarımıza özellikle teşekkürlerimizi sunarız diyerek iyi dileklerde bulundu.

 

 

 EMLAK VE GALERİCİLİK SINAVLARI OCAK AYINDA YAPILACAK!

 

2021 yılının ilk sınavını bu ay gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten Sert, en son sınavımızı 2020 Aralık ayının son günlerinde gerçekleştirmiştik. Her iki meslekte yönetmeliklerin yürürlüğe girmesi ve yetki belgesi alınmasındaki şartlar gereği zorunlu hale gelen mesleki yeterlilik belgesi sınavlarına yılbaşından beri başvuruların olduğunu ve başvuruların devam ettiğini belirten Sert sınavlara katılmak isteyenlerin BAŞARI ANAHTARI LTD.ŞTİ :İsmetpaşa Mah.Ahmet Taner Kışlalı Cad.Sünnetçioğlu Apt. No:67/1 adresinde bulunan sınav merkezine  yapmaları veya 0 505 999 9948 ile 0 505 999 4848 nolu telefonlardan Whats App üzerinden de başvuruların alındığını belirtti.

 
Editör: Melis Anter

Bu haber 369 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

HABER ARA

Web sitemize nasıl ulaştınız?


Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI