İzmir’in Selçuk ilçesinde ki İstasyon Meydanı’nda düzenlenen Efes Selçuk Uluslararası Halk Oyunları Şenliği’ne Efes Selçuk ve İzmir’in yanı sıra Polonya ve Ukrayna’dan gelen halk oyunları ekipleri katıldı,
Şenlikte Efes Selçuk Belediyesi Yıldızlar Karma Zeybek Ekibi, Efes Selçuk Belediyesi Minikler Karma Zeybek Ekibi, Efes Selçuk Belediyesi Modern Dans Ekibi, FOMGED İzmir Folklor Müzik Gençlik Kulübü ve Hancı Halk Oyunları Ekibi’nin yanı sıra Ukrayna Halk Oyunları Ekibi ve Polonya Halk Oyunları Ekibi sahneye çıkarak performanslarını sergilediler. Şenliği yaklaşık 12 bin yerli ve yabancı turist ilgi ile izledi.